SENIORSKÝ VÍKEND 2019

O POHÁR STAROSTKY T. J. SOKOL PRAHA –  BŘEVNOV

2. ročník soutěže ve stolním tenisu seniorů 60+

V sobotu 6. 4. jsme pořádali soutěž seniorů ve stolním tenisu, přihlásilo se 6 žen a 8 mužů. Na 1. místě v soutěži žen skončila Zuzana Herzogová,  2. byla Marie Svojítková, na 3. místě Tereza Zuzáková, na 4. místě Lenka Vlasáková, na 5. místě Vanda Marušová a na 6. místě Elena Musilová. Muži měli velmi vyrovnané zápasy. Na 1. místě se umístil Antonín Matějka, na 2. místě Vladimír Papoušek, 3. byl Václav Čejka, na 4. místě Václav Tyl, na 5. místě Lubomír Čejka, na 6. místě Václav Libich, na 7. místě František Kožený a na 8. místě skončil Václav Aška.

O POHÁR NÁČELNICE T. J. SOKOL PRAHA –  BŘEVNOV

2. ročník soutěže v míčovém šestiboji seniorů 60+

V neděli 7. 4. 2019 soutěžení pokračovalo  míčovým šestibojem: hod na koš, kop na branku, střelba florbalkou na branku, hod fresbe, hod na plechovky a hod míčkem do kruhu. Zúčastnilo se  22 seniorů z toho 15 žen a 7 mužů. V mužské katerogii: 1. místo Václav Čejka, 2. Luboš Čejka, 3. Petr Lochovský. Na 4.-5.  místě byl Vladimír Papoušek a Prohaska Karel, 6. František Kožený, 7. Milan Horák. Ženy: o 1. místo se dělila Marcela Lochovská a Maria Mamajová, 2. byla Anna Krausová, 3. Vlasta Pomikálková a další.

Blahopřejeme vítězům a všem děkujeme, že se zúčastnili!!!

Šárka Krausová, T.J. Sokol Praha – Břevnov