Aktuality

Se Sokolem na kopečky

Svátek vzniku republiky 28.10. 2020 jsme oslavili s členy oddílu futsal/žactvo vycházkou k mohyle/památníku župy Podbělohorské padlým sokolům v bitvě na Bílé Hoře roku 1620. Památník se nachází na Bílé Hoře v Praze 6 na kopci s rozhledem na královský letohrádek Hvězda, letiště V. Havla a na další krásná místa.  

Seniorský víkend 31.10.-1.11.2020

!!!ZRUŠENO!!! Zveme vás na seniorský víkend, který se koná v naší T. J. Během víkendu proběhne v sobotu turnaj ve stolním tenisu a v neděli v šestiboji. Přihlašovat se můžete na emailu kmezerova.sokol@seznam.cz do 27.10.2020. Akce je otevřená pro veřejnost ve věku 60+. Propozice najdete zde.  

UZAVŘENÍ SOKOLA

Na základě rozhodnutí vlády bude naše T. J. od 9. 10. 2020 do odvolání UZAVŘENA. Zrušeny jsou všechny hodiny, lekce a tréninky pro děti, mládež i dospělé. Budeme se na vás opět těšit po ukončení restrikcí.

DĚKUJEME MŠMT, MHMP a MČ PRAHA 6 za FINANČNÍ PODPORU!

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT), Magistrát hl. města Prahy (MHMP) a  Městská část Praha 6 (MČ P6) pravidelně finančně přispívají T. J. Sokol Praha – Břevnov, zejména  na činnost dětí a mládeže.   V roce 2020 jsme obdrželi finanční podporu od: MŠMT příspěvek na pravidelnou sportovní činnost dětí a mládeže, MHMP příspěvek na provoz a údržbu […]