Zdravotní tělesná výchova

Cvičení je určeno pro dospělé a mládež 15+.

Máte problémy s bolestmi zad? Vhodně zvolené cviky Vám bolest zmírní. Zdravotní tělocvik pomáhá vyrovnávat vadu či chorobu, zabraňuje jejímu zhoršování. Pomáhá odstraňovat pocity méněcennosti a vytvářet zdravé sebevědomí. Chcete zeštíhlet svoje břicho, zadek a stehna? Každá hodina obsahuje kompletní program jak zploštit bříško, vytrénovat stehna a zpevnit partie hýždí. Závěrečná relaxace slouží jako protiváha posilovacích cvičení. Čtvrteční cvičení je zaměřeno na rehabilitační cvičení.

Cvičení probíhají 2 x týdně* v malé tělocvičně TJ.

• 1 100,- Kč /1. pololetí (roční členská známka 500,- Kč + pololetní oddílový příspěvek)
    • 600,- Kč/2. pololetí (pololetní oddílový příspěvek)
  • mládež (do 18 let*) – SLEVA! (*včetně roku dosažení 18 let)
    • 600,- Kč/pololetí   (včetně roční členské zámky 200,- Kč)
  •  studující (19+)  – SLEVA!
    • 1 000,- Kč/1. pololetí  (roční členská známka 500,- Kč + zlevněný pololetní oddílový příspěvek)
    • 600,- Kč/2. pololetí (pololetní oddílový příspěvek)
  • senioři (65+*) – SLEVA! (*od roku dosažení 65 let)
    • 600,- Kč/ 1. pololetí (roční členská známka 200,- Kč + zlevněný pololetní oddílový příspěvek)