Bodystyling

Cvičení je určeno pro dospělé a mládež 15+.

Kondiční aerobní cvičení při hudbě, zaměřené na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti. Hodina skládá z úvodního zahřátí a prestrečinku, posilování problémových partií a závěrečného strečinku s relaxací. Obměnu cvičení představuje cvičení se stepy či na bossu které zvyšuje zátěž svalových skupin nohou a i při nižším tempu použité doprovodné hudby přináší vyšší výdej energie, cvičení na gymballech, cvičení s různým náčiním – overbally, činkami (jednoručky), posilovacími gumičkami či gumovými pásy. Cvičení na balanční podložce bosu představuje nácvik rovnováhy, při kterém procvičujeme všestranně celé tělo. Přispívá také k rozvoji koordinace pohybů a ke zpevnění postavy. Pomáhá rovněž odstranit bolest zad a kloubů.

Cvičení je střední náročnosti a je určeno pro všechny věkové kategorie. Hlavním mottem je heslo: „Neexistují problematické partie.“

Cvičení probíhají v úterý ve velké tělocvičně TJ., ve čtvrtek v malé tělocvičně.

Sportovní oblečení a sportovní obuv vhodnou do tělocvičny (podrážka nesmí dělat černé šmouhy). Nezapomeňte na vlastní ručník (k položení na podložku) a dostatek tekutin!

Hlavní cvičitelka:
Ing. arch. Hana Peckelová,  email: peckelova@seznam.cz, tel: 723 944 346

Nezapomeňte vzít s sebou ručník na podložku a pití.

*možnost střídavě navštěvovat i hodiny jógy či zdravotního cvičení, Pilates, celkem max. 3 hodiny týdně