Bodystyling, aerobik

Cvičení je určeno pro dospělé a mládež 15+.

Kondiční aerobní cvičení při hudbě, zaměřené na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti. Hodina skládá z úvodního zahřátí a prestrečinku, posilování problémových partií a závěrečného strečinku s relaxací. Obměnu cvičení představuje cvičení se stepy či na bossu které zvyšuje zátěž svalových skupin nohou a i při nižším tempu použité doprovodné hudby přináší vyšší výdej energie, cvičení na gymballech, cvičení s různým náčiním – overbally, činkami (jednoručky), posilovacími gumičkami či gumovými pásy. Cvičení na balanční podložce bosu představuje nácvik rovnováhy, při kterém procvičujeme všestranně celé tělo. Přispívá také k rozvoji koordinace pohybů a ke zpevnění postavy. Pomáhá rovněž odstranit bolest zad a kloubů. Pondělní cvičení je zaměřené na aerobik.

Cvičení je střední náročnosti a je určeno pro všechny věkové kategorie. Hlavním mottem je heslo: „Neexistují problematické partie.“

Cvičení probíhají 3 x týdně * ve velké tělocvičně TJ.

Příspěvky :

• 1 100,- Kč /1. pololetí (včetně roční členské známky pro dospělé 500,- Kč)
    • 600,- Kč/2. pololetí
  • mládež (do 19 let*) – SLEVA! (*včetně roku dosažení 18 let)
    •     600,- Kč/pololetí (zahrnuje i roční členskou známku pro děti a mládež 200,- Kč)
  •  senioři (65+*) – SLEVA! (*od roku dosažení 65 let)
    •    600,- Kč/ 1. pololetí (zahrnuje i roční členskou známku za 200,- Kč pro seniory 65+)
    •    600,- Kč/2. pololetí

Sportovní oblečení a sportovní obuv vhodnou do tělocvičny (podrážka nesmí dělat černé šmouhy). Nezapomeňte na vlastní ručník (k položení na podložku) a dostatek tekutin!

Cvičitelky:
Ing. arch. Hana Peckelová,  email: peckelova@seznam.cz, tel: 723 944 346
Ing. Šárka Krausová, email: sarka-krausova@seznam.cz, tel: 737 788 884

*možnost střídavě navštěvovat i hodiny jógy či zdravotního cvičení, FIT maminky, celkem max. 3 hodiny týdně