Fit Dance – Aerobik

Cvičení je určeno pro dospělé a mládež 15+.

Fit dance je taneční cvičení. Zaměřeno na dynamiku a taneční sestavy. Podle možností jedeme i krátké a jednoduché choreografie. Někdy se zaměříme více na posilování a tvarování těla. Každá hodina je jiná. Hudba také. Podle toho, co se vám líbí. Fit dance jsou hity, které vás strhnou a chytnou za srdce. Každá žena, dívka, holka je tanečnice. Jen některé z vás to ještě neví :-).   Pokaždé jiná hodina, jiná sestava, jiná hudba, jiná meditace s různým zaměřením. Hodiny tvoříme spolu, aby vám přinesli ten nejlepší výsledek a užitek. Abyste byly FIT a nebyl to STEREOTIP.

Proč tanec a jaký styl?

  • Uvolní stress, probouzí smysly, kreativitu a ženskost. Ideální řešení pro získání krásné postavy a fyzické kondice.
  • Moderní tanec, prvky jazzu, hip hopu, reggaetonu, salzy, lockingu – od všeho něco, vždy na takové úrovni, co zvládne každý i začátečník. Podle přání i základní prvky aerobiku.

Na co se zaměříme a co vás naučím?

  • Zpevníme postavu a svaly, zlepšíme kondici, posílíme sebevědomí a smyslnost. Vypneme mysl a postupně dáme krátké taneční sestavy.
  • Pestrost hodin, protože každá hodina je jiná. Ohled na začátečnice a přizpůsobení tempa. Hodiny jsou proloženy strečinkem a posilováním s vlastní váhou těla.
  • Na konci meditace, relaxace. Není pravidlem.
  • Možnost osobních, individuálních tréninků pro 1–3 osoby. Individuální dohoda a cena. 

Cvičení je vhodné i pro začátečníky a je určeno pro všechny věkové kategorie. Hlavním mottem je heslo: „Neexistují problematické partie.“

Sportovní oblečení a sportovní obuv vhodnou do tělocvičny (podrážka nesmí dělat černé šmouhy). Nezapomeňte na vlastní ručník (k položení na podložku) a dostatek tekutin!

Cvičitelka:

Renáta Prošková, email:renata.proskova@gmail.com, tel: 777 647 797

*možnost střídavě navštěvovat i hodiny jógy či zdravotního cvičení, PILATES, celkem max. 3 hodiny týdně