Fit maminky

Cvičení je určeno (nejen)  pro maminky po porodu. Více na:  htpp://www.facebook.com/fitmaminky.

Cvičení je vedeno jemně v klidném tempu, bez skákání a přetěžování přímého břišního svalstva, které bývá v těhotenství rozestoupené. Bříško začneme zpevňovat zevnitř, zaměříme se na pánevní dno a posílíme prsní svaly. Hodina se skládá se zdravotní tělesné výchovy a je doplněná o prvky z rehabilitace a tai-ji (Tři ohně, Makko-Ho, orgánová sestava apod.).

Cvičení probíhají 1 x týdně* v malé tělocvičně TJ.

• 1 100,- Kč /1. pololetí (roční členská známka 500,- Kč + pololetní oddílový příspěvek)
    • 600,- Kč/2. pololetí (pololetní oddílový příspěvek)
  • členky oddílu Rodiče a děti
    • 600,- Kč /pololetí (pololetní oddílový příspěvek, roční členskou známku 500,- Kč mají zaplacenou v oddíle R+D)