Bodyform – individuální posilování

Bodyform – individuální posilování je určeno pro dospělé a mládež 15+, muže i ženy

Po úvodním zahřátí následuje individuální posilování formou kruhového tréninku. Toto cvičení je nejen kondiční, ale také vytrvalostní. Posilování s vahou vlastního těla,  se stepy či na bossu, které zvyšují zátěž svalových skupin nohou, na gymballech,  s různým náčiním – overbally, činkami (jednoručky), posilovacími gumičkami či gumovými pásy. Každý si může  zvolit formu zátěže, sestavit si svůj kruhový trénink.

Cvičení probíhají 1 x týdně* v malé tělocvičně TJ.

Dospělí

• 1 100,- Kč/pololetí (příspěvky zahrnují i  roční členskou známku pro dospělé 500,- Kč)
  •    600,- Kč /2. pololetí

Mládež  do 18 let (včetně roku dosažení 18 let), senioři 65+

• 600,- Kč /pololetí (příspěvky zahrnují i  roční členskou známku 200,- Kč)

Sportovní oblečení a sportovní obuv vhodnou do tělocvičny (podrážka nesmí dělat černé šmouhy)!

* další hodiny v týdnu je možné navštěvovat bodystyling nebo kondiční cvičení pro muže,  hodiny jógy či zdravotního cvičení, futsal, celkem max. 3 hodiny týdně