Jóga

Cvičení je určeno pro dospělé a mládež  15+.

Jóga sestává z tělesných cvičení (ásánů), řízeného dýchání a meditace.

Páteční jóga je převážně pro začátečníky a sestává z tělesných cvičení (ásan), řízeného dýchání a meditace. Pět Tibeťanů stimuluje plný tok energie všemi čakrami a oživuje nervy, orgány a žlázy. Úterní cvičení je jógou v denním životě pro mírně pokročilé. Sestává z tělesných cvičení (hathajóga), porozumění dechu a vnímání svého těla i mysli. Ve čtvrtek bude v případě zájmu cca 1 x za 14 dní probíhat Jóga dechu.

Cvičení probíhají 2 – 3  x týdně* v malé tělocvičně TJ (* dle zájmu hodina Jóga dechu)**

Příspěvky :

• 1 100,- Kč /1. pololetí (roční členská známka pro dospělé 500,- Kč + pololetní oddílový příspěvek)
    • 600,- Kč/2. pololetí (pololetní oddílový příspěvek)
  • mládež (do 19 let*) – SLEVA! (*včetně roku dosažení 18 let)
    •     600,- Kč/pololetí (zahrnuje i roční členskou známku pro děti a mládež 200,- Kč)
  •  senioři (65+*) – SLEVA! (*od roku dosažení 65 let)
    •    600,- Kč/1. pololetí (roční členská známka 200,- Kč pro seniory 65+ a zlevněný pololetní oddílový příspěvek)
    •    600,- Kč/2. pololetí (pololetní oddílový příspěvek)

Cvičitelky:
Marcela Lochovská, email: mb1313@seznam.cz, tel: 737 537 454
RNDr. Luděk Bouška, email: ludek@bouska.info