Víkend 22. – 23. 4. 2023 byl bohatý na sportovní aktivity

Uspořádali jsme Seniorský sportovní víkend.

V sobotu proběhl turnaj ve stolním tenisu, kde v mužích zvítězil náš člen, Jiří Moravec.

V neděli mohli senioři změřit své síly ve sportovním šestiboji. I zde se na prvních příčkách umístili členové naší jednoty, Vanda Marušová v kategorii ženy obsadila první příčku a v kategorii muži skončil na druhém místě Jiří Moravec.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a blahopřejeme k dobrým sportovním výkonům.

Zúčastnili jsme se Přeboru župy Podbělohorské ve sportovní všestrannosti.

Někteří naši cvičenci žákovského věku se zúčastnili župního přeboru župy Podbělohorské ve sportovní všestrannosti. Zapojili jsme se do soutěží v plavání a v atletice. Závodníkům gratulujeme za dobré výkony a děkujeme za vzornou reprezentaci naší jednoty.

Všem organizátorům a pomocníkům obou akcí děkujeme za výraznou pomoc.